O Niepublicznym Punkcie Przedszkolnym Motylek, Sztum

Chłopczyk trzymający kciuki w góręNiepubliczny Punkt Przedszkolny Motylek został założony przez ludzi z pasją, którzy dążą do tego, aby każde dziecko czuło się w nim ważne. Wierzymy, że wszyscy rodzice chcą dla swoich pociech jak najlepiej i pragną dla niech bezpiecznej oraz szczęśliwej przyszłości. Naszym celem jest zapewnienie najmłodszym bezpiecznego, beztroskiego dzieciństwa przy równoczesnym wszechstronnego rozwoju. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby i talenty każdego z nich. Naszym priorytetem jest wpojenie dzieciom takich cech, które pomogą im odnosić sukcesy w przyszłości. Temu podporządkowane są: opieka, wychowanie i edukacja.

Nasza placówka, ze względu na kameralne grupy i wiele atrakcyjnych zajęć, a co najważniejsze, profesjonalną i zaangażowaną kadrę, jest wymarzonym miejscem dla rodziców i dzieci rozpoczynających swoją przygodę z przedszkolem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Ideą naszego Punktu Przedszkolnego jest rozwijanie umiejętności społecznych i komunikacyjnych oraz talentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zajęciach z dziećmi, z zastosowaniem różnych metod terapeutycznych. Wykorzystujemy niedyrektywne formy terapii, oparte na podążaniu za dzieckiem i budowaniu wzajemnych relacji.

Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści – psychologowie, pedagodzy, logopedzi, z którymi ściśle współpracują terapeuci kierunkowi – terapeuta SI, fizjoterapeuta, neurologopeda, terapeuta GPS, terapeuta widzenia, psycholog i oligofrenopedagog.

Placówka jest bardzo bogato wyposażone w sprzęt terapeutyczny i pomoce do terapii oraz zabawy, dzięki czemu zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki pobytu dla dzieci.