Prywatne przedszkole Malbork – nauka w kameralnej atmosferze

Prowadzimy prywatne przedszkole – Malbork dla dzieci z orzeczeniem o kształceniu specjalnym. Zajęcia w naszej placówce odbywają się w kameralnej atmosferze. W każdej grupie znajduje się nie więcej niż pięcioro podopiecznych, którzy zdobywają wiedzę i nowe umiejętności pod okiem dwóch wykwalifikowanych opiekunów.

Zatrudniamy nauczycieli i pedagogów, którzy wspierają nas w organizacji kształcenia specjalnego. Z ich pomocą tworzymy indywidualne programy nauczania, z których korzystają dzieci z różnymi stopniami niepełnosprawności. Jesteśmy placówką z doświadczeniem i wiedzą, która wspiera swoich uczniów stawiających pierwsze kroki w edukacji. Przedszkole prywatne w Malborku to miejsce, w którym Państwa dziecko będzie czuło się szczęśliwe i bezpieczne, a przede wszystkim akceptowane. Żadnemu podopiecznemu nie pozwolimy czuć się odrzuconym ze względu na jego odmienność.

Przedszkole niepubliczne – Malbork

Wśród największych zalet niepublicznego przedszkola w Malborku rodzice wymieniają przede wszystkim profesjonalizm. To dlatego nasza placówka znajdująca się w Sztumie przyciąga tak wielu zainteresowanych z pobliskich miejscowości. Obecnie uczęszczają do niej dzieci z miejscowości:

• Dzierzgoń,
  • Malbork,
  • Kwidzyn.

Sposoby i metody kształcenia są dobierane pod względem predyspozycji i możliwości każdego dziecka. Dzięki temu każde z nich uczy się w swoim własnym tempie, co pozwala zredukować stres i pokazuje maluchom, że nauka to nie przykra konieczność, lecz przyjemność. Dzieci poznają świat poprzez doświadczenia, obserwacje i zabawę, które nigdy im się nie nudzą. Przedszkole Malbork to placówka przyjazna podopiecznym z autyzmem, zespołem Aspergera i innymi wadami rozwojowymi.