Przedszkole terapeutyczne – Dzierzgoń – dla dzieci z autyzmem

Dziecko, u którego stwierdzono nieprawidłowości w rozwoju – autyzm czy zespół Aspergera – może nieco odstawać od swoich rówieśników. Jeśli zależy Państwu na tym, aby nie czuło się odrzucone czy gorsze, warto zapisać je do przedszkola terapeutycznego – Dzierzgoń. Nasz placówka zatrudnia wykwalifikowany personel, z którego pomocą dziecko będzie przyswajało wiedzę w swoim tempie i uczyło się w sposób dostosowany do jego predyspozycji.

Przedszkole Dzierzgoń zapewnia kompleksową opiekę nad maluchami ze stwierdzonym spektrum autyzmu czy zespołem Aspergera. Dbamy o ich dobre samopoczucie oraz prawidłowy rozwój. W naszej placówce Państwa dziecko poczuje się bezpiecznie i – co najważniejsze – nie będzie odstawało od grupy rówieśniczej pod żadnym względem.

Przedszkole niepubliczne – Dzierzgoń

Przedszkole niepubliczne w Dzierzgoniu zaprasza rodziców i ich pociechy na zajęcia adaptacyjne. Z przyjemnością pomożemy Wam przystosować się do nowej sytuacji i zachęcić dziecko do stawiania pierwszych kroków edukacyjnych.

Przedszkole niepubliczne Dzierzgoń kieruje się przede wszystkim dobrem swoich wychowanków. Program nauczania dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb i możliwości. Dzięki temu możemy stworzyć niewielkie grupy dzieci o podobnych predyspozycjach i poświęcać im maksimum uwagi. Nauczamy poprzez zabawę, dzięki czemu poznawanie otaczającego świata staje się łatwe i przyjemne.

Zachęcamy do zapisów dzieci z Malborka, Kwidzyna i miejscowości Dzierzgoń do niepublicznego przedszkola. Wspieramy rozwój dzieci z orzeczeniem o kształceniu specjalnym najlepiej jak potrafimy.