Przedszkole niepubliczne – Kwidzyn – doświadczeni pedagodzy

Wielu rodziców, którzy chcą zapisać swoje dziecko do placówki edukacyjnej, staje przed dylematem – państwowe czy niepubliczne przedszkole?

Kwidzyn to jedna z wielu miejscowości, z których maluchy są dowożone na zajęcia. Motylek, czyli nasz punkt przedszkolny, znajduje się w Sztumie, jednak jest wybierany także przez osoby mieszkające w Malborku czy miejscowości Dzierzgoń. Nic w tym dziwnego. Jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych i zapewniających kompleksową opiekę placówek w okolicy.

Każdemu dziecku poświęcamy tyle czasu, ile potrzebuje. Do każdego podopiecznego podchodzimy z należytą uwagą i cierpliwością. W niepublicznym przedszkolu Kwidzyn nikt nie czuje się odrzucony i gorszy z powodu swojej odmienności. Zachęcamy do zapisów na nowy rok szkolny.

Prywatne przedszkole w Kwidzynie

Jesteśmy placówką zapewniającą opiekę dzieciom z niepełnosprawnościami. Otaczamy nią wychowanków, którzy potrzebują nieco więcej uwagi i czasu na przyswojenie nowych informacji. Prywatne przedszkole w Kwidzynie dba o rozwój dzieci z autyzmem oraz zespołem Aspergera na wczesnym etapie edukacji. Jeśli szukają Państwo miejsca, gdzie Wasza pociecha będzie miała kompleksową opiekę, zapraszamy. Zadbamy o Wasze dziecko i pomożemy mu rozwijać się w jego własnym tempie.

Przedszkole w Kwidzynie prowadzi zajęcia w małych, kameralnych grupach. Pozwala to poświęcić maksimum uwagi każdemu dziecku. Do wszystkich uczniów podchodzimy indywidualnie, co daje im szansę rozwoju bez niepotrzebnego stresu.

Zachęcamy rodziców do zapisów swoich dzieci do prywatnego przedszkola w Kwidzynie na nowy rok szkolny.