Szkolenia do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi – Sztum

Szkolenie

Terapia zaburzeń ze spektrum autyzmu wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, w związku z czym świadomość rodziców i nauczycieli w tym zakresie wymaga nieustannej nauki i doskonalenia swoich umiejętności w postaci szkoleń do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi – Sztum, aby nieść pomoc im w sposób jak najbardziej efektywny.

Naszym pedagogom udostępniamy materiały szkoleniowe, które pozwolą im poznać możliwe zachowania dzieci oraz sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Dzięki prowadzonym wykładom zyskują oni cenną wiedzę, a Państwo pewność, że Wasze dziecko jest w dobrych rękach. Szkolenia do pracy z dziećmi niepełnosprawnymi odbywają się cyklicznie i cieszą się zainteresowaniem wśród naszych nauczycieli. Jest to dowód na to, że chcą oni zdobyć jak najwyższe kompetencje. Uczestnictwo w kursie pozwala poznać potrzeby dzieci z autyzmem i innymi niepełnosprawnościami oraz dostosować do nich metody nauczania.

Terapia i edukacja dzieci z orzeczeniem niepełnosprawności

Jako przedszkole z doświadczeniem zajmujemy się terapią i edukacją dzieci z orzeczeniem niepełnosprawności intelektualnej. Nasza placówka znajduje się w Sztumie, ale do zapisów zapraszamy także mieszkańców pobliskich miejscowości. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, dzięki czemu nauczyciele mogą poświęcić każdemu dziecku tyle uwagi, ile potrzebuje. Uczestnictwo w cyklicznie organizowanych przez naszą placówkę szkoleniach pozwala im właściwie wspierać rozwój podopiecznych.

Organizacja kształcenia specjalnego

Zajmujemy się głównie organizacją kształcenia specjalnego dla dzieci ze stwierdzonym spektrum autyzmu oraz zespołem Aspergera. Opracowujemy indywidualne plany nauczania, aby każde dziecko mogło rozwijać się i uczyć w swoim własnym tempie. Chcemy, aby żadne nie czuło się wykluczone czy zaniedbane ze względu na swoją odmienność.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do zapisów dzieci na nowy rok szkolny oraz do uczestnictwa w zajęciach adaptacyjnych.